Hydraulika

Oferujemy szeroki zakres prac hydraulicznych takich jak:
montaż nowych odcinków istniejącej instalacji,
wymiana zużytych łączników, zgrzewanie rur PP oraz innych systemów Kan-therm. 

Elektryka

Każdy nasz pracownik posiada uprawnienia pozwalające na prace przy prądzie elektrycznym. Oferujemy usługi naprawy, konserwacji i przeglądów technicznych urządzeń wyposażenia nieruchomości, wymiany uszkodzonych czujników, źródeł światła itp. 

Instalacje słaboprądowe

Usuwamy awarie w instalacjach słaboprądowych – CCTV, domofonowych, systemów kontroli dostępu. Staramy się wyciągać wnioski z Naszej pracy i zabezpieczyć się przed kolejnymi podobnymi awariami.

Usługi wod-kan

Oferujemy również usługi czyszczenia pionów kanalizacyjnych, usuwania zatorów, montażu czyszczaków rewizyjnych, ustalania miejsc wycieków. Czyszczenie mechaniczne sprężyną elektryczną, hydrodynamiczne z przykanalików.

Obsługa węzłów C.O.

Nasz personel obsłuży również węzły cieplne na terenie Państwa nieruchomości. Wszyscy pracownicy mają doświadczenie w tym kierunku  gdyż jest to podstawowa czynność w okresie zimowym. Służymy także pomocą w przypadku chęci czyszczenia hydrodynamicznego zasobników ciepłej wody, montażu automatycznych dopustów instalacji C.O. itp.

Serwis ogólny

Montujemy, Naprawiamy i wymieniamy uszkodzone części mechaniczne np. klamki, samozamykacze, elektrozaczepy, zamki, zawiasy, stolarkę okienną itp.

Prace budowlane 

Dodatkowo wykonujemy prace budowlane na terenie nieruchomości wewnątrz np. malowanie, tynkowanie, klejenie płytek, montaż lamp itp. oraz na zewnątrz np. malowanie kopert parkingowych, montaż znaków drogowych, bram, furtek itp.  

Pogotowie 24h

Prowadzimy usługi pogotowia technicznego 24h/7 dni w tygodniu. Pracownicy dyżurujący odbiorą zgłoszenie i udają się na rozpoznanie. Jeśli usterki nie da się usunąć na miejscu zabezpieczymy skutki awarii aby nie doszło do ewentualnych strat, a następnie usuniemy awarię w dniu następnym.

Trudno jest posiadać pracowników z każdej dziedziny techniki gdyż tych są dziesiątki, dlatego współpracujemy z wieloma firmami na terenie Krakowa które specjalizują się w pozostałych dziedzinach. Pozwala nam to na zachowanie ciągłości usuwania usterek z najwyższą jakością i zgodnie ze sztuką. 

Każda z obsługiwanych nieruchomości jest regularnie kontrolowana przynajmniej raz w tygodniu. Pracownicy obchodzą całą nieruchomość w poszukiwaniu ewentualnych usterek których jeszcze nie zauważono bądź nie zgłoszono. Nie czekamy aż wpłynie zgłoszenie i właśnie tym wyróżniamy się od innych firm. Działamy, nie czekamy.

Ceny usług są ustalane indywidualnie w zależności od zakresu robót, wyposażenia nieruchomości, jej obecnego stanu technicznego oraz powierzchni. Prosimy dlatego kierować zapytania ofertowe z danymi na adres mailowy bądź kontakt pod numerem telefonu, a wyślemy pracownika do bezpłatnej wyceny.